KM „Žalgiris“ vs Akademija (65:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 21:21 val., peržiūros: 821

Trečiadienį, kovo 13 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Akademija“. Svečių ekipa jau po pirmojo kėlinio turėjo triuškinamą pranašumą ir nors susidūrė su sunkumais trečiojo ketvirčio metu, bet galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri naudojosi ūgio ir masės pranašumu po krepšiu ir pelnė nemažai lengvų taškų. Tuo tarpu aikštelės šeimininkams gana sunkiai sekėsi puolime ir jie netrukus skaičiavo jau dviženklį deficitą. Per likusį kėlinio laiką KM „Žalgiris“ problemos nesibaigė ir skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:33. Antrojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai atgaivino savo puolimą ir pagerino gynybą ir tai iškart atsiliepė rungtynių rezultate. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito viso kėlinio metu, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:53.

Trečiojo kėlinio metu KM „Žalgiris“ pradėjo intensyviai spausti savo varžovus ir „Akademijos“ ekipa pradėjo klysti valdydama ar perduodama kamuolį. Tai leido aikštelės šeimininkams kiek apkarpyti savo atsilikimą ir įnešti šiek tiek intrigos į rungtynes. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkams nepavyko rimčiau pasispirti į priekį, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:69. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Akademija“ iškovojo nei sunkią, nei lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:90.

„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)