KM „Žalgiris“ vs Akademija (62:67)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 946

Ketvirtadienį Žalgirio sporto centre įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo 0:0 ir pirmieji minutės pertraukėlę išnaudojo A.Vaicekausko kariauna. Likus žaisti keturias minutes toliau ekipos nesugebėjo rinkti taškų ( 3:2). Vis dėlto, pirmieji nuo varžovų atritrūko „Akademija“ ( 15:6). Antrame kėlinyje toliau KM „Žalgiris“ ekipos puolimas ir gynyba strigo, o svečiai jau pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau KM „Žalgiris“ surengė spurtą 17:0 ir šeimininkai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 23:21). Paskutinę sekundę L.Stanevičius smeigė įspūdingą tritaškį ir šeimininkai išlaiko persvarą – 28:26.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ vėl perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur su kiekviena minute didino pranašumą. KM „Žalgiris“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir svečiai skaičiavo tik 10 taškų pranašumą ( 39:49). Ketvirtame kėlinyje „Akademija“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:67 (6:15, 22:11, 11:23, 23:18)

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys, atsisakė komentuoti apie rungtynes.

„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Pro Angels“ dar kartą pasismagino su KM „Žalgiris“ (2019 kovo 01 d., penktadienis, 22:15 val.)„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)