GZP vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (105:70)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 976

Lapkričio 26 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „GZP“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusai“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ šį vakarą nesugebėjo nors kiek rimčiau pasipriešinti „GZP“ ekipai ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 105:70.

Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, tačiau dar pirmojo kėlinuko metu „GZP“ žaidėjai ėmė tolti ir išlaikydami didelį tempą pasiekė 10 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas jau nebeaugo taip sparčiai, bet beveik be keitimų žaidę „Kauno autobusai“ nesugebėjo patys užpulti, o ir gynyboje komandai buvo išties sunku. „GZP“ prasidedant ilgajai pertraukai buvo priekyje rezultatu 50:35.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ jau tiesiog triuškino savo varžovus, komanda su „Kauno autobusais“ žaidė visiškai atsipalaidavusi, krepšininkai rengė greitas atakas, metė skubotus ar neparuoštus metimus ir vis viena skirtumas augo. „Kauno autobusų“ treneris ragino komandą susiimti ir išvengti sutriuškinimo, tačiau galutinis rezultatas buvo jiems negailestingas. Susitikimas baigėsi didžiuliu „GZP“ komandos pranašumu 105:70.

KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)