KM „Žalgiris“ vs ICE (43:73)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 07 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą

2018 gruodžio 07 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 765

Penktadienį, gruodžio 7 ąją dieną, A. Sabonio KC sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KM „Žalgiris““ priemė svečius „ICE“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „ICE “ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „ICE “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „ICE“ pavyko padidinti savo rezultatą 9:16.

Antrąjį ketvertį vėl geriau pradėjo „ICE “, o „KM „Žalgiris““ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta 15 taškų per kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:43.

Po ilgosios pertraukos „ICE“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo 37:59.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „ICE“ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu 43:73.

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: Kontroliavom visas rungtynes, nuo pat pradžių, nes jau buvome pabėge 10 taškų į priekį. Puolime galėjome geiau sužaisti, pataikimas buvo turbūt silpniausia šiuos sezono pirmuose rungtynėse. Nes gerai pataikėme ir tritaškius. Reikia pasisemti daugiau patirties, prieš aktyvesnes gynybas, tai viskas gerai kol kas.

KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)KM „Žalgiris“ džiaugiasi ‒ iškovota pirma sezono pergalė B lygoje (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Pro Angels“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)Išlaikė pranašumą KM „Žalgiris“ komandą pavogė pergalę iš „MRU VSA“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:22 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„GZP“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)