R2P Sport ‒ S/M vs Advokatų kontora „Konsus“ (77:92)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 761

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „R2P Sport ‒ S/M“ ir svečių teisėmis atvykę Advokatų kontora „Konsus“.

Rungtynes prasidėjo taškas į tašką, tačiau svečiai pasinaudojo varžovų gynybos spragomis ir susikrovė 7 taškų pranašumą, bet „R2P Sport ‒ S/M“ pasinaudojo ūgio pranašumu bei išlygino rezultatą, tačiau paskutinėmis sekundėmis Advokatų kontora „Konsus’ įsiveržė į priekį ( 25:23). Antrą kėlinuką „R2P Sport ‒ S/M“ pradėjo atkarpa 8:0, bet Advokatų kontora „Konsus“ įgavo antrą kvėpaimą ir atsakė tuo pačiu bei susigrąžino lyderio vaidmenį – 48:44.

Po ilgosios pertraukos Advokatų kontora „Konsus“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, o šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų. Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų ir įgijo dviženklį pranašumą ( 61:76). Lemiamame kėlinyje prie „Konsus“ prisijungė M.Sadauskas, kuris dar labiau sustiprino pajėgas. „R2P Sport ‒ S/M“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau Advokatų kontora „Konsus“ atsilaikė prieš varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 77:92 (23:25, 21:23, 17:28, 16:16)

Po laimėtų rungtynių Advokatų kontora „Konsus“ ekipos žaidėjas, L.Jasevičius,teigė:

„Negausiai susirinkome, tačiau atsilaikėme ir šventėme pergale.“

Tik po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „ICE“ ir žengią į B lygos finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)