ICE vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (72:83)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1255

Kovo 7 dieną, 20:30 val., Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko B lygos komandos “ICE” (šeimininkai) ir „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje A.Lencevičius pelnė pirmus trylika savo ekipos taškų, po kurių „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pirmavo 7:13. Visgi į tai „ICE“ atsakė tiksliais tolimais D. Petrausko ir M. Maslenikovo tritaškiais, o šeimininkai įsiveržė į priekį 22:20.

Antrasis kėlinukas vyko apylygiai, o jam įpusėjus rezultatas buvo 30:30. Bet „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ spurtavo 2:10 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 38:42.

Trečiojo kėlinuko pradžioje D. Petrausko veržlus žaidimas leido „ICE“ ekipai įsiveržti į priekį 46:42. Kėlinuko pabaigoje vėl iniciatyvos ėmėsi svečių lyderis A.Lencevičius, kurio dešimt taškų iš eilės vėl leido „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipai persverti rungtynių svarstykles savo naudai 55:62.

Lemiamame ketvirtyje po A. Lencevičiaus tolimų šūvių svečiai įgijo dviženklį pranašumą 60:74. Nors „ICE“ dar priartėjo iki 71:78, bet P. Čerkausko tritaškis jau nebeleido šeimininkams pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:83 (22:20, 16:22, 17:20, 17:21).

„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)