Advokatų kontora „Konsus“ vs R2P Sport ‒ S/M (110:64)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 22:57 val., peržiūros: 817

Ketvirtadienį, lapkričio 2 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko KKL B lygos, „ALT Reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Advokatų kontora „Konsus“ (1-0) ir svečių „R2P Sport ‒ S/M“ komandos..

Rungtynių pradžia geriau klostėsi svečiams, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui po tikslaus H. Paulausko metimo svečiai pirmavo 11:14. Šeimininkams sunkiai sekėsi krapštyti taškus, tačiau per paskutines dvi minutes jie į savo krepšį nepraleido nei vieno metimo, o patys pelnė 5 taškus ir išlygino rezultatą – 19:19.

Visgi, vaizdas aikštelėje pasikeitė antrajame kėlinuke. Advokatų kontora „Konsus“ spurtavo 16:0 ir pusę kėlinio nepraleidę nei taško jau turėjo solidų pranašumą (35:19). „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai niekaip nerasdavo kelių varžovų krepšio link. Jų žaidime buvo daug bloko – klaidos, netaiklūs metimai iš po krepšio. Svečių taškų badą nutraukė H.Paulauskas, tačiau niekas iš komandos draugų nesugebėjo jam talkinti puolime ir svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 16-os taškų deficitą – 46:30.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė šeimininkai ir toliau žaidė užtrintai į puolimo arsenalą įtraukę tolimus metimus jie vis didino savo persvarą, kuri įpusėjus kėliniui jau siekė 26 taškus. O iki kėlinio galo jie užmetė dar 10 taškų varžovams – 82:46. Per likusį laiką nieko įpatingo neįvyko, šeimininkų komandos žaidėjams tai buvo puiki proga pasigerinti asmeninę statistiką. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu – 110:64 (19:19, 27:11, 36:16, 28:18).

Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)