ASU ‒ Vytis 2 vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (70:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 712

Ketvirtadienį, sausio 4 d., A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL „Šyturys GO Nealkoholinis“ B lygos, ALT reklama, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „ASU ‒ Vytis 2“ ir svečių – „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ komandos.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli kova taškas į tašką. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko atitrūkti septynių taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai, kuriems pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų – 12:16. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo išlaikyti savo pranašumą. Bet įpusėjus kėliniui svečių krepšį bombarduoti iš toli pradėjo U.Paškauskas pataikęs keturis tritaškius iš eilės ir padėjo susikrauti „ASU ‒ Vytis 2“ komandai dviženklę persvarą (38:25). Visgi kėlinio pabaigoje šįkart geriau žaidė svečiai, kurie sumažino deficitą iki 6 taškų – 44:38.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo nelabai didelis, tai buvo parankiau labiau patyrusiems „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai ramiau ir laukė progos perrimti žaidimo vadžias į savo rankas. O netrukus tas momentas atėjo – J. Pilecko ir V. Sutkaus vedami svečiai netrukus šovė į priekį septyniais taškais, tačiau prieš lemiamą kėlinuką jie buvo pavejami vos vienu metimu – 58:60.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pusę kėlinio dar kovojo su varžovais (64:70), tačiau po to jie krito į duobę, pradėjo greitinti žaidimą, klysti, mėtyti neparuoštus metimus, o tuo pasinaudoję svečiai greitai nurūko į priekį ir užtikrintai baigė rungtynes ir iškovojo aštuntąją pergalę rezultatu – 70:86.

Po rungtynių „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ treneris J. Eibukas buvo paklaustas kaip vertina savo komandos žaidimą šiandien ir kaip J. Pilecko puikus žaidimas antroje pusėje lėmė iškovotą pergalę: „Žaidėme pakankamai prastai, ir toliau sunkiai sekasi gintis, dingo po švenčių tas ryšis, kas kur į pagalbą turi ateit, kur atsistoti... Iš esmės žaidybinio plano vyrai gerai laikėsi puolime, bet gynyboj turėjom nemenkų spragų. Kalbant apie Pilecką, nežinia kaip būtų viskas baigęsi jei nebūtų prapliupęs tais tritaškiais prieš jų zoną. Tas padėjo kažkiek juos versti kaitaliot gynyba, iš asmeninės jiems būdavo sunkiau pereit į puolimą kas padėjo mūsų skurdžiai gynybai.“

A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)