Kauno TPMC vs BC „Amber Grill“ (96:83)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą

2018 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 20:04 val., peržiūros: 656

Trečiadienį Kauno TMPC sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TMPC“ (6/5) ir svečių teisėmis atvykę „Amber Grill“ (4/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Amber Grill“ , kurie greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 3:13). Žaidimas toliau nesiklijavo šeimininkams ir „Kauno TMPC“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, „Kauno TMPC“ įjungė aukštesnę pavarą, kur skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 20:22). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau statė žaidimą ant tolimų metimų ir susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinuko pabaigoje „Amber Grill“ smeigė du tritaškius metimus paeiliui, kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų – 43:38.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau nestabdė apsukų ir pratęsė sėkmingą atkarpą ( 43:47). „Kauno TMPC“ atsirišo krepšys, kur greitai atstatė turėtą pranašumą ( 56:49). Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 70:62). Ketvirtame kėlinyje I.Krukonis toliau žaidė nesustabdomai ( 83:70). „Kauno TMPC“ rinko taškus tritaškiais metimais ir iškovojo pergalę, rezultatu – 96:83 (20:22, 23:16, 27:24, 26:21)

Po laimėtų rungtynių „Kauno TMPC“ ekipos treneris, A.Žadeikis, kalbėjo:

„Žaidėm pradžioje „beleką“. Iš pradžių atėjo pasižaisti pirmoje pusėje, tačiau antroje pusėje jau susikaupėme ir pradėjome žaisti. Nesunkios rungtynės šiandien, jei žaidėjas meta 15 tritaškių ir pataiko nulį, o vistiek toliau žaidžia. Tokį per rimtas rungtynes tektų sodinti.“

Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Kauno TPMC“ tiesiausiu keliu žengė į A lygos pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:16 val.)