BC „Amber Grill“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (77:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 01 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77)

2018 gegužės 01 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 832

Gegužės 1 d., Antradienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Atkrintamosios, antrosios Pusfinalio serijos rungtynės tarp: šeimininkų – BC „Amber Grill“ ir svečių – Advokatų kontora „Konsus“. Pirmąsias serijos rungtynės laimėjo Advokatų kontora „Konsus“ (83:99).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų ekipu žaidimu, tiek viena, tiek kita komanda keitėsi taikliais metimais bei pirmaujančios komandos vaidmeniu. Įpusėjus pirmąjam kėliniui BC „Amber Grill“ krepšininkai įsiveržė į priekį minimaliu pranašumu ir jį sugebėjo išlaikyti iki pat kėlinio galo – 26:21. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai niekaip nesugebėjo pralaužti BC „Amber Grill“ ekipos gynybos, o tuo pasinauodoję šeimininkai per 5 antrojo kėlinio minutes susikrovė dviženklį – 11 taškų pranašumą. Advokatų kontora „Konsus“ greit atsitiesė ir sužaidę atkarpą 12:0 panaikino varžovų pranašumą bei sugebėjo įsiveržti į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą – 46:39.

Antrąją rungtynių pusę taikliais tritaškiais metimais pradėję BC „Amber Grill“ vėl susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau įpusėjus trečiąjam kėliniui „Konsus“ krepšininkai surengė spurtą 14:0 ir išlygino rezultatą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai susikrovė 6 taškų pranašumą – 64:58. Ketvirtojo kėlinio pradžioje BC „Amber Grill“ vėl įsiveržė į priekį 10 taškų pranašumu, tačiau kovingai žaidę svečiai kovojo iki paskutinių sekundžių. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėm rezultatas buvo lygus, tačiau 2 svarbius baudos metimus ir po varžovų klaidos greitą ataką surengęs E.Mičkauskas išvedė „Konsus“ ekipą į priekį. BC „Amber Grill“ krepšininkams nebepavyko priartėti prie varžovų ir teko pripažinti 2-ąją Advokatų kontoros „Konsus“ pergalę Pusfinalio serijoje – 77:81 (26:21, 20:18, 18:19, 13:23).

Advokatų kontora „Konsus“ Komandos treneris: Andrius Šiaulys:

Geros rungtynės, manau, kad gal net gi vertos didžiojo finalo, gera kova, ačiū priešininkam. Bandysim laimėti pirmą vietą.

Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)