ASU ‒ Vytis 2 vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (50:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 23:35 val., peržiūros: 815

Kovo 8 – ąją dieną A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU ‒ Vytis 2“ priemė svečius „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ komandą. Šeimininkai buvo iškovoję dvi pergales ir dvyliką kartų buvo pralaimėję, o svečių sąskaitoje buvo šešios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o antrą minutę svečiai pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 9 taškų be atsako (11:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, bet apylygiai. Devintą minutę komandas skyrė tik 3 taškai (15:12). Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki septynių taškų – 19:12. Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau taiklūs metimai buvo itin retas reiškinys, abi komandos net nerealizavo daugelio baudų metimų. Šeimininkams vėl pavyko spurtuoti ir antroje kėlinio pusėje jų persvara buvo dviženklė (26:15). Kėlinio pabaigoje svečiai atrodė geriau ir prisivijo varžovus – 28:24.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė banguotas atkarpas, tačiau šeimininkai išlaikė trapią persvarą. Įpusėjus kėliniui K.Petrauskas pelnė keturis taškus be atsako ir išvedė svečius į priekį (36:37). Tačiau netrukus šeimininkai vėl susigrąžino pranašumą, bet „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ laimėjo kėlinuko pabaigą 6:0 ir sužaidus tris kėlinius priekyje buvo svečiai. Ketvirto kėlinio pradžioje tragiškai iš žaidimo atakavę šeimininkai krito į duobę ir svečiai atitrūko aštuoniais taškais, o įpusėjus kėliniui jau turėjo ir dviženklį pranašumą (46:57). Šeimininkai atrodė pasimatę tiek puolime, tiek gynyboje, o iš toli pradėję pataikyti jų varžovai vis didino pranašumą. „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ iškovojo pergalę rezultatu – 50:72 (19:12, 9:12, 15:21, 7:27).

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)