Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (88:97)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 619

Sausio 25 – ąją dieną, ketvirtadienį, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (4/6) ir svečių – „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (3/9) ekipos.

Rungtynių pradžioje A. Lencevičiaus ir A. Nanartonio metimai iškart leido „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipai nutolti – 6:13. Antroje kėlinuko pusėje saboniukų krepšininkas M.Klusaitis įšovė tris tolimus metimus, kurie leido šeimininkams sumažinti turimą deficitą iki minimumo 21:22.

Antrajame kėlinuke svečiai spurtavo ir po dviejų paeiliui A. Nanartonio rezultatyvių prasiveržimų jau pirmavo 26:42. Visgi, per dvi paskutiniąsias kėlinuko minutes Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ tiksliais ir greitais metimais sugebėjo priartėti iki 44:47.

Trečiajame kėlinuke M. Užukausko ir M. Gliaudžio metimai leido saboniunkams išlyginti rungtynių rezultatą 55:55. Bet tada savo žodį tarė A.Lencevičius, smeigęs tris tritaškius iš eilės, kurie leido „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipai pirmauti 65:74.

Lemiamame ketvirtyje Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipai pavyko priartėti iki 77:79. Tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė labiau patyrę „Rivjera baldai ‒ Grizliai“, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 88:97 (21:22, 23:25, 21:27, 23:23).

V.Šukys („Rivjera baldai ‒ Grizliai“):

„šiandien puolimas veikė. Mažiau gynėmės, daugiau puolėm. Prieš jaunimą žaidėm, jie greitai atakavo, mes irgi stengėmės. Gynyba nesame patenkinti.“

BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)