Huawei vs BC „Amber Grill“ (80:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 819

Pirmadienį, sausio 8-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę „Huawei“ su svečiais BC „Amber Grill“.​ Įnirtingose rungtynėse netrūko gražių epizodų. Pergalę pasiekti pavyko rungtynių pabaigoje persvarą išlaikiusiems šeimininkams.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Abi komados rodė aikštelėje užsispyrimą, bet kėlinio pabaigoje trijų taškų persvarą įgijo šeimininkai (22:19).
Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik keli taškai. Netrukus pranašumą susigrąžino „Huawei“ (37:31). Paskutinėmis kėlinio minutėmis persvarą išlaikė šeimininkai, kurie sužaidus 20 minučių pirmavo rezultatu 47:33.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas jau buvo įdomesnis ir rezultatyvesnis, tiesa rezultatyvumu spindėjo „Huawei krepšininkai, kurie ketvirtį pradėjo spurtu 5:0 ir įgijo gan didelį pranašumą. BC „Amber Grill“ jau lyg ir buvo pradėję rodyti geresnį žaidimą, tačiau netrukus vėl praleido taškus be atsako, o po trijų kėlinių turėjo jau 14 taškų deficitą – 66:52.

Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 66:63). Galiausiai ir išlygino rezultatą – 72:72. Vis dėlto, po minutės pertraukėlės „Huawei“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę –80:77.

„Huawei“ komandos treneris A.Dervinskas: Gera gynybą antroje pusėje varžovų, buvo, kad mes pradžioje lengviau žaidėme, jie po to sustiprino gynybą, darėsi mums sunkiau užpulti. Bet po to paėmėm keletą minutės pertraukėlių ir susistygavom ir laimėjom varžybas.

„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)