Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (84:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:39 val., peržiūros: 724

Ketvirtadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC – „ Liūtukas“ (1/5) ir svečių teisėmis atvykę BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva (7/2).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, tačiau BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipa pradėjo „laužti“ per aukštus žmones ir išlygino rezultatą. Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, taškas į tašką. Ketvirčio pabaigoje Sabonio KC – „ Liūtukas“ ekipa tragiškai atakavo puolime, o svečiai susikrovė 7 taškų pranašumą ( 17:24). Antrame kėlinyje BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva toliau nestabdė apsukų, kur pranašumas išaugo iki dviženklio, tačiau šeimininkai minutė po minutės ėmė mažinti skirtumą ir komandas skyrė tik 3 taškai – 39:42

Po ilgosios pertraukos toliau vyko taškas į tašką kova. Šeimininkai svarbiu momentu pataikydavo tritaškius metimus ir išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 52:47). BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 59:57), tačiau šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir atstatė turėtą pranašumą ( 66:62). Ketvirtame kėlinyje Sabonio KC – „ Liūtukas“ toliau demonstravo, kad jie yra verti pergalės (63:73). Po minutės pertraukėlės svečiai niekaip neatrado savojo žaidimo. Likus žaisti dvi minutes šeimininkai liko tik keturiese ( 82:73), tačiau Sabonio KC – „ Liūtukas“ išsaugojo pranašumą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 84:77 (17:24, 22:18, 27:20, 18:15)

Po pralaimėtų rungtynių BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipos žaidėjas, J.Pileckas, kalbėjo:

„Susirinkome pilnos sudėties, bet visas rungtynes neradom savo žaidimo. Varžovai mus apibėgo, nusiėmė puolime daug kamuolių, o mes neturėjome, ką prieš juos pastatyti.“

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neturėjo šansų prieš „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:38 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)