ICE vs Huawei (81:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81)

2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 681

Sausio 17d., Trečiadienį V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „ICE“ ir svečių – „Huawei“.

Nuo pat rungtynių pradžios komandos kovojo taškas į tašką, tačiau 4 tritaškius per pirmąjį kėlinį įmetę „Huawei“ krepšininkai užbaigė kėlinį turėdami 10 taškų persvarą. Antrąjame rungtynių ketvirtyje „ICE“ vijosi varžovus, 3 D. Zdančiaus tolimi metimai padėjo „ICE“ ekipai pasivyti svečius, tačiau rezultato savo naudai persverti nepavyko ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 41:43.

Antrą rungtynių pusę šturmuodami pradėjo šeimininkai, praėjus daugiau kaip 3 trečiojo kėlinio minutėm „ICE“ persverė rezultatą savo naudai ir jį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, tačiau vienu metu net 10 taškų persvarą turėję „ICE“ nesugebėjo jos išlaikyti ir kėlinį užbaigė turėdami vos 2 taškų pranašumą. Ketvirtąjame rungtynių ketvirtyje šeimininkai pirmavo neilgai. 2 iš eilės tritaškius pelnęs M.Mackevičius sugražino savo ekipai pranašumą, o J. Petkevičiaus su P. Lekečinsko tandemas leido „Huawei“ ekipai iškovoti 10-ąją pergalę B lygoje. Rungtynės baigėsi rezultatu – 81:87 (18:28, 23:15, 27:23, 13:21).

„Huawei“ Aurimas Dervinskas:
Šiandien žaidėm gal tik 30% visų turimų galimybių, tai taip lengvai žaidėm ir vos neprisižaidėm, bet svarbiausia laimėjom.
„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Huawei“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)