ICE vs R2P Sport ‒ S/M (85:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos pusfinalį

2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 572

Sekmadienį, balandžio 22 – ąją dieną, A. Sabonio centro sporto salėje įvyko B lygos pirmosios pusfinalio varžybos tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „ICE“ ir „R2P Sport ‒ S/M“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po H. Paulausko ir I. Jančiuko metimų „R2P Sport ‒ S/M“ sourtavo 9:17. „ICE“ komanda bandė varžovų krepšį pramušti tolimais metimais, tačiau pirmajame ketvirtyje tai daryti jiems nelabai sekėsi. Visgi, toli nuo savęs varžovų šeimininkai nepaleido ir po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo 20:26.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą visiškai perėmė „ICE“, kurie po ketvirčio pradžioje surengto spurto pirmavo 38:30. Kėlinuko pabaigoje I.Jančiukas ir M.Ūsas tolimais metimais šiek tiek priartino „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą prie šeimininkų – 47:42.

Trečiajame kėlinuke H.Paulauskas metimais iš po krepšio leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai priartėti per vieną metimą – 55:53. Bet tad po tritaškį įšovė D.Petrauskas ir Ž.Gaidžiūnas bei „ICE“ vėl atitolo – 65:57, o po trečiojo kėlinuko šeimininkai pirmavo 70:64.

Lemiamame ketvirtyje „ICE“ labai greitai įgijo dviženklį pranašumą, kurio iš savo rankų nebeišleido iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis šių rungtynių rezultatas 85:72 (20:26, 27:16, 23:22, 15:8).

T.Jonkus („ICE“):

„iš pradžių varžovai labai gerai žaidė vienas prieš vieną, epizodais fizine jėga mus paėmė, mums reikėjo įvesti tokią komandinę gynybą, kur laiku eiti padėti, kur neiti padėti. Ir antroje pusėje po truputį persilaužėme, ta tokia emocinė gera būsena irgi davė vaisių. Tai tuo džiaugiamės, 1:0, bet darbas nebaigtas, kitas rungtynes reikia dar geriau sužaisti ir eiti į finalą“.

„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:06 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)