Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno autobusai (103:85)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 775

Ketvirtadienį, sausio 4 d., A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Advokatų kontora „Konsus“ (5/3) ir „Kauno autobusai“ (6/0).

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli ir bekompromisė kova taškas į tašką. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą (21:17). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė Advokatų kontora „Konsus“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki 6 taškų (25:19).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiška. Bet netrukus svečiai pradėjo vytis varžovus ir prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo apylygis. Visgi kėlinio pabaigoje vėl geriau žaidė Advokatų kontora „Konsus“, kurios pranašumas išaugo iki 10 taškų (55:45).

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo nelabai didelis, tas be abejonės parankiau Advokatų kontora „Konsus“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję Advokatų kontora „Konsus“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 12 taškų persvara (85:73).

Ketvirtame kėlinyje Advokatų kontora „Konsus“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. (103:85)

Advokatų kontora „Konsus“ treneris A.Šiaulys: Mūsų pergalę lėmė žinojimas, kad neturime ko prarasti, žaidėme atsipalaidavę ir laimėjom.

„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)