United ‒ „R2P Sport“ vs BC „Gazuotas pienas“ (85:69)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 1559

Pirmadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių BC „Gazuoto pieno“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai, nepaisant kelių duobių, solidžia persvara įveikė sunkiai taškus rinkusį BC „Gazuotą pieną“. 85:69 (22:16, 21:11, 24:22, 18:20).

Susitikimo pradžioje komandos dar žaidė greitai bei apylygiai, tačiau bėgant laikui vis dažniau pataikydavęs A.Gedminas ėmė tolinti šeimininkus nuo varžovų. Besibaigiant kėlinukui, iš toli pasižymėjęs L. Vėlavičius padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę „United – R2P Sport“ žaidėjai įgijo jau dviženklę persvarą, kurią, iki ilgosios pertraukos pradžios padidino iki šešiolikos taškų. 43:27.

Po pertraukos žymiai puolimą pagerinęs BC „Gazuotas pienas“ ėmė vytis varžovus, tačiau čia pat jų užsidegimą užgesino trylika A. Gedmino taškų iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 23-ijų taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai sugebėjo prisivyti priešininkus iki aštuoniolikos taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečių krepšininkai kilo į dar vieną šturmą, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dešimties taškų. Nepaisant to, greitai šį gaisrą užgesinę šeimininkai stabilizavo padėtį ir iki rungtynių pabaigos išlaikė solidų pranašumą. 85:69.

Po nesėkmės Jomantas EIbukas kalbėjo: „Rungtynes pradėjome vangokai, nesugebėjome į jų žaidimo spartą atsakyti tokia pačia sparta, būtent todėl sunkiai sekėsi tiek gynyboje, tiek puolime. Antroje rungtynių pusėje kiek suaktyvinome žaidimą ir užklupome juos nepasiruošusius, tačiau nusileidome energingumu ir nesugebėjome išlaikyti aukšto žaidimo tempo“.

Andrius Gedminas pelnė net 32 taškus. Neveikė gynyba?:

“Jis yra unikalus snaiperis mėgėjų lygyje. Buvome tiesiog per lėti gynyboje, nors akcentavome, jog negalima leisti įsimėtyti. Vis tik, jis sumetė visus metimus, kuriuos turėjo pataikyti“.

Pačių pataikymo procentas taip pat nekelia žavesio:

“Galbūt šventės padarė įtaką, tačiau varžovams tos pačios sąlygos. Kai prastai giniesi bei stokoji energijos, automatiškai ir puolime daug sunkiau“.

„United ‒ R2P Sport“: Andrius Gedminas – 32 tšk., Darius Kuzmickas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „Gazuotas pienas“: Elvinas Kaluginas – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Pijus Mykolaitis – 15 tšk., Lukas Sutkus – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 11 tšk.

Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)P. Mykolaitis, L. Sutkus, M. Stankevičius surinko po dvigubą dublį, o BC „Gazuotas pienas“ įveikė „R2P Sport – S/M“ šešetuką (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:22 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Eilinį kartą A.Gedmino tritaškiai pražudė varžovus, šį kartą prieš United ‒ „R2P Sport“ neatsilaikė „Dumblas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:36 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)Nukraujavęs BC „Gazuotas pienas“ priešinosi tik tris kėlinius (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)