Nebajeris vs SK „Neveronys“ (81:89)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Sk Neveronys tritaškių lietuje paskandino Nebajeris komandą

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 603

Šiandien B lygos susitikime aikštelės šeimininkai Nebajeris priėmė svečius SK Neveronys vyrus. Nepaisant ko gero skirtingų tikslų ( svečiai siekia pirmos vietos grupėje,šeimininkai kolkas paskutiniai ) sąlyginai silpnesni šeimininkai rungtynes atidarė taikliu M. Ežerskio šūviu. Svečiai ilgai netruko laukti ir po 5 J. Draudvilos taškų, bei M. Žitkaus tritaškio įsivyravo lygybė. Atkakli kova tęsėsi toliau, tik kėlių taškų pranašumą jau įgijo svečiai. Besibaigiant kėliniui M. Kazicko tolimas metimas vėl lygino rezultatą, tačiau E. Rakicko dvitaškis skelbė 2 taškų pranašumą 16:18 pirmauja svečiai. Antajį ketvirtį SK Neveronys pradėjo 3 taikliais šūviais iš toli iš kurių 2 priklausė J.Draudvilai ir nutolo18;27. M.Kazickas 8 taškų atkarpa vėl gražino šeimininkus į kovą 24:29. Antrasis M.Žitkus šūvis iš toli kiek nutolino svečius, tačiau komandiškai žaidę šeimininkai ir toliau pernelyg neatsiliko, bei alsavo varžovams į nugarą 26:32. Nuo šio momento tolimų metimų seriją paleido prieš tai pro šalį švaistęs L.Stankevičius. Iki kėlinio galo jis smeigė net 4 tritaškius, taip vėl stumdamas į priekį savo komandą, bet taiklus R. Sadausko tritaškis besibaigiant antrajam kėlinukui, neleido niekur toliau pabėgti ir po 2 ketvirčių 42:47 vis dar priekyje svečiai.

Daugiausia M. Krūvelio pastangomis trečiajame ketvirtyje šeimininkai vis dar buvo kovoje. Dar 3 L.Stankevičius tolimi metimai ir nepaisant neblizgančios gynybos skirtumas perkopė 10-ies ribą. Kėlinys pasibaigė svečiams pirmaujant jau 11 taškų persvara 56:67. Nors M. Kazicko ir M. Ežerskio pastangų dėka puolime šeimininkai dar bandė kabintis į rungtynes, bet kėliniui persiritus į antrają pusę E. Jurgaičio 5 taškai padėjo išlaikyti solidžią maždaug 10 taškų persvarą svečiams. Nepaisant taiklaus M. Ežerskio tolimo metimo likus minutei skirtumas aptirpo iki 81:89, tačiau per pastarąją minutę niekam nepavykus pasižymėti rungtynės taip ir baigėsi 81:89 pergalę šventė SK Neveronys

SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „Nebajeriui“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)