Huawei vs Hidraulinės sistemos (62:78)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę.

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 1465

Sekmadienį, sausio 15 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Huawei" ir svečiuose žaidę "Hidraulinės sistemos" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Hidraulinės sistemos" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (15:27). Antrasis kėlinys svečių ekipai vėl buvo geresnis, po kurio komandas jau skyrė 16 taškų – (27:43). Trečiasis kėlinys vėl nieko gero nežadėjo "Huawei" ekipai, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse – (40:66). Ketvirtame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" komanda šiek tiek atsipalaidavo, leido svečiams sumažinti atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (62:78).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinės sistemos" ekipos pelnytais 2 taškais. Jau sekančioje atakoje "Huawei" ekipai pavyko pelnyti savo pirmuosius 2 taškus ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (5:15). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir likus žaisti nepilnas 3 minutes komandas skyrė tie patys 10 taškų – (12:22). Per likusį laiką "Hidraulinės sistemos“ dar 2 taškais padidino atsilikimą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:27).

Antrą kėlinį vėl sėkmingiau pavyko pradėti svečių ekipai, kuriai sužaidus apie 3 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 17 taškų – (17:34). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas toliau skyrė dviženklis taškų skirtumas – (20:35). Antroje kėlinio dalyje "Huawei" ekipa toliau sunkiai ieškojo kelių prie varžovų krepšio, kas tik didino atsilikimą tarp varžovų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:43).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po keletą rezultatyvių atakų, po kurių skirtumas tarp komandų išsilaikė panašus. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų – (33:48). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar šiek tiek atsipalaidavo, leido svečiams dar labiau padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:66).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Hidraulinės sistemos" ekipos taškais, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki 30 taškų – (40:70), Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 23 taškai. Antroje kėlinio dalyje "Huawei" ekipa griebėsi paskutinio šiaudo, ėmė aktyviau žaisti tiek puolime tiek gynyboje ir po truputi skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Likus žaisti nepilną minutę svečiai pasistengė ištirpdyti persvarą iki 10 taškų – (62:72). Visgi per likusį laiką svečiai dar šiek tiek padidino atotrūkį ir rungtynės baigėsi rezultatu – (62:78).

Huawei: Paulius Lekečinskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Vilmantas Vainauskas – 12 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 12 tšk., Martynas Kudakas – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)Nemažai traumų pareikalavusiame pusfinalyje ‒ „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:56 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Veteranas dar turi parako ‒ 65 pelnyti S. Klimkevičiaus taškai nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į pergalę (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 15:02 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)