United ‒ „R2P Sport“ vs Dumblas (116:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 23:50 val., peržiūros: 1706

Antradienį, vasario 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių „Dumblo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios beveik idealiai iš toli atakavę šeimininkai atitrūko bei laikui bėgant tik didino pranašumą ir tritaškių fiesta virtusių rungtynių pabaigoje šventė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 116:73 (36:24, 14:13, 37:18, 29:18).

Rungtynes keturiais tolimais metimais iš eilės, kurių tris pataikė D. Gudeliauskas, pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarė ir „Dumblas“, bet čia pat prie komandos draugų prisijungė ir A.Gedminas, kurio tolimų metimų dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Vis tik, kėlinuką kiek geriau užbaigę svečiai sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Antrasis kėlinukas buvo ženkliai nerezultatyvenis, kuriame kiek geriau pasirodę „United – R2P Sport“ žaidėjai iki ilgosios pertraukos pradžios susigrąžino trylikos taškų persvarą. 50:37.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ilgai netrukus tritaškių šou pradėję aikštės šeimininkai, daugiausiai fantastiškai pataikiusio A. Gedmino pastangomis, surengė spurtą 16:0 ir atitrūko jau 29-ių taškų skirtumu. Kiek vėliau svečiai nežymiai sumažino atsilikimą, bet ir toliau pagirtinai iš toli atakavę „United – R2P Sport“ įgijo 32-iejų taškų pranašumą. Paskutinės rungtynių dalis tebuvo formalumas ir tai ryškiai matėsi iš abiejų komandų veiksmų. Vis tik, šis kėlinukas priklausė M. Lebedžiui, kuris, padedamas komandos draugų, pelnė net 20 taškų per kėlinuką ir taip įtvirtino pergalę rezultatu 116:73.

„United ‒ R2P Sport“: Andrius Gedminas – 33 tšk., Darius Kuzmickas – 22 tšk., Marius Lebedys – 20 tšk., Linas Vėlavičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk. (8 rezult. perd.), Mantvydas Gečionis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Dumblas“: Lukas Steikūnas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Rimantas Šiumeta – 17 tšk., Mantas Didžiulis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Kalnutis – 12 tšk.

United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)