DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Basement (102:88)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1123

Kovo 30 dieną, trečiadienį, buvo sužaistos B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ir svečiai „Basement“. Reguliariajame sezone abu susitikimai buvo labai atkaklūs ir abi ekipos juose pasidalino po pergalę (81:83 ir 96:94).

Rungtynių pradžioje pirmaujanti ekipa keitėsi beveik po kiekvienos atakos ir nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamesnės persvaros. Kėlinuko viduryje 13:14 priekyje buvo „Basement“. Ir toliau rungtynės klostėsi taškas į tašką, ir A. Gedmino taiklių metimų dėka „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ buvo priekyje 25:24. Tačiau galutinį tašką ketvirtyje padėjo svečių komandos krepšininkas R.Lukoševičius, pataikęs tolimą metimą paskutinėmis kėlinuko sekundėmis, persverdamas rungtynių rezultatą „Basement“ ekipos naudai 25:27.

Antro kėlinuko pradžioje šeimininkai spurtavo ir po G. Būdos greitos atakos pirmavo 34:28. Tačiau po minutės pertraukėlės taiklūs D. Jankausko ir J. Ročkos tritaškiai metimai sumažino persvarą iki 36:34. Tada atkarpą 10:3 laimėjo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ir nutolo 46:37. Po G. Būdos dvitaškio su pražanga šeimininkai įgijo didžiausią pranašumą pirmoje pusėje 52:40. Visgi, kelios klaidos ir trys taiklūs „Basement“ tritaškiai, neleido „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostui“ džiaugtis dviženklia persvara pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, kuri pasibaigė esant rezultatui 57:52.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Basement“ puolimas visiškai sustojo, o „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ snaiperiams atvirkščiai – atsirišo krepšys. G.Būda pataikė du, A.Gedminas – tris tolimus metimus ir šeimininkai nutolo 76:55. Kėlinuko pabaigoje fantastišką tritaškį paskutinėmis atakai skirto laiko sekundėmis pataikė K.Meiliūnas ir „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ pirmavo 86:65.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai surengė dar vieną spurtą ir nutolo 94:65. Visgi, taiklūs D. Jankausko ir A. Žėko metimai leido „Basement“ šiek tiek sušvelninti varžovų pranašumą iki 95:77. Ir toliau svečiai žaidė iki pat rungtynių pabaigos, kas davė savo vaisių. Pranašumas šiek tiek sušvelnintas, tačiau su pergale šios dienos rungtynėse reikia sveikinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“, kuris iškovojo pergalę rezultatu 102:88.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ treneris D.Budginas po rungtynių kalbėjo: pradžioje neblogai žaidėme, turėjom ir persvarą apie dešimt taškų, bet labai pasimetėm prieš zoną jų, kai tris į viršų pakėlė. Per ilgąją susitarėm, ką daryti, ir, manau, tai nulėmė. Pataikėm savo metimus. Iš tikrųjų, mūsų aukšti žmonės trys net iškritę, tai realiai trūko aukštų žmonių, bet žaidę du atstovėjo, viskas tvarkoj. Pasiėmėm kamuolius ir sutvarkėm žaidimą. O varžovai, turint trisdešimt taškų, nepasidavė, ir tikrai, jie – geras varžovas ir bus sunki kova dar“.

Tuo tarpu, „Basement“ komandos treneris M.Burneika sakė: „išėjome nepasiruošę visiškai, gynyba vienas prieš vieną sušlubavo, atsistojom aikšte – pagerėjo, bet vėl po to paleidom. Bandėm per greitai atmesti, tačiau krepšinyje tas traukia į duobę, negali greitai atmesti, reikia žaisti protingai. Išmetėm turbūt 40 ar 50 tritaškių, o nieko nepataikėm, tai toks ir rezultatas. Blogai žaidėm, blogai“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Andrius Gedminas – 30 tšk., Karolis Meiliūnas – 19 tšk., Giedrius Būda – 18 tšk., Tautvydas Žioba – 18 tšk. (15 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 12 tšk.

Basement: Donaldas Jankauskas – 25 tšk., Matas Lisajevičius – 22 tšk. (12 rezult. perd.), Rimantas Lukoševičius – 16 tšk., Arvydas Žėkas – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)