PRIENŲ VĖJAS vs DUMBLAS (78:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:00 val. @ Revuonos vidurinė mokykla, S.Dariaus ir S.Girėno 6, Prienai LT-59114

"Prienų vėjas" tik po pratęsimo nupūtė "Dumblą"

2008 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 00:13 val., peržiūros: 6561

Šiandien (12-02) "Prienų vėjas" savo aikštėje priėmė svečius iš laikinosios sostinės- "Dumblo" ekipą. Visas varžybas žaidimas vyko banguotai bei nervingai. Nugalėtojo po keturių kėlinių sužinoti nepavyko. Pratęsime geriau atrodę šeimininkai iškovojo svarbią trečiąją pergalę šiame sezone. Rezultatas buvo 78:75 (23:14, 13:23, 21:14, 12:18, 9:6).

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo kovingai ir nusiteikę laimėti bei triuškinti savo varžovus. Kėlinuko viduryje jau turėję 17 taškų persvarą šeimininkai atsipalaidavo ir svečiams pavyko priartėti iki 5 taškų (19:14). Iki kėlinio pabaigos "Prienų vėjas" prie turėtos persvaros pridėjo dar keturis taškus ir pirmąsias dešimt minučių užbaigė turėdami 9 taškų atotrūkį 23:14.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštėje apsisuko aplink. Svečiai puikiai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime. Greitos atakos ir kibi gynyba nuo pirmųjų aikštės metrų leido jiems išlyginti rezultatą. Kėlinuką užbaigusi greita ataka "Dumblo " ekipa prieš ilgąją pertrauką jau turėjo vieno taško persvarą 36:37 (13:23).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštėje išsilygino, o tai kaitino atmosferą tiek aikštelėje, tiek ant atsarginių žaidėjų suolelio. Šeimininkams pavyko vėl susigrąžinti pranašumą ir truputį pabėgti nuo varžovų 57:51 (21:14).

Ketvirtame kėlinyje žaidėjai pradėjo nežaisti , o konfliktuoti su teisėjais. Po vieno tokio emocijų išreiškimo "Dumblo" žaidėjas T.Bulotas buvo nubaustas dviem techinėmis pražangomis. Kėlinui einant į pabaigą šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. Svečiai nepabūgę tokio skirtumo stojo į lemiamą šturmą ir per likusį laiką išlygino rezultatą. Tačiau visos pastangos galėjo nueiti veltui , nes likus vienai sekundei po netaiklaus komandos draugo metimo K.Aliukevičius (Prienų vėjas) išprovokavo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Bet jaunojo krepšininko nervai ir ranka sudrebėjo. Abu metimai skriejo pro šalį , o tai lėmė pratęsimą 69:69 (12:18).

Pratęsimo pradžioje taškus su pražanga pelnė svečių ekipa. Netrukus į jų ataką atsakė ir šeimininkai , taip įsiverždami į priekį. Keletas sėkmingų epizodų gynyboje ir "Prienų vėjas" įgijo trijų taškų pranašumą. Šios persvaros ekipa nebepaleido ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 78:75.

"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Prienų vėjas" II etapą pradėjo pergale (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"Prienų vėjas" neatsilaikė prieš "Kentus" ekipą (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:05 val.)"Prienų Vėjas" nesugebėjo nupūsti "Robotukų armijos" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:27 val.) "PRIENŲ VĖJAS" tik po pratesimo palaužė "KREPSINIS.NET" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)"Krepšinis.net" sugebėjo atsilaikyti po pratęsimo prieš "Prienų Vėją" (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:44 val.)Lengva "Prienų vėjas" pergalė (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)"Kentus" įrodė savo pranašumą prieš "Dumblą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:22 val.)Tik pro pratęsimo "Studentijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:20 val.)Prienuose šventė - "Prienų vėjas" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)