ROBOTUKŲ ARMIJA vs PRIENŲ VĖJAS (62:54)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"Prienų Vėjas" nesugebėjo nupūsti "Robotukų armijos"

2008 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 5245

Šį vakarą, lapkričio 20-tą dieną, "Rasos" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygoje žaidžiančios komandos – "Robotukų Armija" namuose priėmė "Prienų Vėją". Tris kėlinukus atžaidusios beveik lygiai, ketvirtajame komandos išsiaiškino tarpusavio lyderį – juo tapo "Robotukai" nugalėje rungtynes rezultatu 62:54.

Rungtynių pradžioje, po pirmūjų minučių šiokią tokią persvarą buvo igiję svečiai (2:5), taciau nesunkiai, baudų metimais šeimininkai netruko skirtumo atsirevančuoti, bei perlenkti į savo pusę. Per kėlinuką išprovokavę 7 pražangas, bei sumetę 5/9 baudas jie kėlinuko gale turejo jau 4 taškų persvarą (17:13).

Antrajį ketvirtį šeimininkai pradėjo keliomis sėkmingomis atakomis, kurios jiems suteikė jau 9 taškų pranašumą. Susigriebę "Prienų Vėjo" žaidėjai pradėjo atkakliau gintis, bei dažniau pelnyti taškus. Šiek tiek geresnis taiklumas, bei 100% pataikytos baudos leido svečiams sugrąžintį rezultatą iki pradinio skirtumo – 28:28.

Po ilgosios pertraukos buvęs trečiasis kėlinukas vyko atkarpomis. Kelias sėkmingas atakas padarydavo šeimininkai, po to atsakydavo svečiai. Rezultatas šokinėjo tiek į vienos, tiek į kitos ekipos pusę, kol galiausiai paskutinę minutę pelnyti 5 "sausi" "Robotukų" taškai suteikė jiems 2 taškų pranašumą (44:42).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai palūžo. Didelis pražangų kiekis lėmė, jog per ketvirtajį ketvirtį aikštelę turėjo palikti net 3 "Vėjų" komandos žaidėjai, tad šeimininkai nesunkiai rinkosi taškus. Kėlinuką jie laimėjo 6 taškais, taip padindami savo pranašumą iki 8 taškų, bei laimėdami rungtynes rezultatu 62:54.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo "Robotukų Armiją" į pergalę nuvedęs K.Meiliūnas – žaidėjo sąskaitoje 28 kamuoliai, 10 išprovokuotų pražangų, bei net 32 naudingumo balai.

"Kentus" nugalėjo "Robotukų armiją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Prienų vėjas" neatsilaikė prieš "Kentus" ekipą (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:05 val.)"Prienų vėjas" tik po pratęsimo nupūtė "Dumblą" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:13 val.)Dar viena "Robotukų armijos" pergalė (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Prienų vėjas" II etapą pradėjo pergale (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Finale „Dumblas“ sugebėjo įklampinti „Robotukų Armija“ ir šventė pergalę (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 17:16 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų Armiją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Lengva "Prienų vėjas" pergalė (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Emocingose rungtynėse pergalę iškovojo "Robotukų armija" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)