ELEKTROBALT vs TRIOBET.COM & ETAPAS (52:118)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus

Nugalėtojų ekipos žaidžiantis treneris Evaldas Sparnauskas bando "ištraukti" kamuolį
2006 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 4790
Vėlų trečiadienio vakarą "Aukso" lygoje aikštės šeimininkė "Elektrobalt" priėmė svečius "Triobet.com & Etapas". Nuo pirmųjų rungtynių minučių matėsi, jog aikštėje žaidžia dvi skirtingo kalibro komandos. Svečiai be didesnių problemų iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 52:118.

Nugalėtojų ekipa taip pat pasiekė du naujus lygos komandinius rekordus. Pirmasis tai pakartojo "Energijos sistemų serviso" naudingumo rekordą surinkę net 20 balų, o antrasis, rodantis puikų komandinį žaidimą tai rezultatyvūs perdavimai, jų per šias rungtynes svečių komanda atliko net 24 kartus.

"Triobet.com & Etapas" nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir spurtavo 11:0. Tuo tarpu "Elektrobalt" strigo varžovų gynyboje, neretai atakavo iš nepatogių padėčių ir dažnai klydo. Pirmojo ketvirčio gale aikštės šeimininkai įsižaidė ir skirtumas nustojo augęs. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 8 taškai – 16:24

Antrasis kėlinys prasidėjo pagal tokį patį scenarijų kaip ir pirmasis – svečių spurtas 12:0 ir komandas jau skiria 19 taškų. "Elektrobalt" puolimą grindė Manto Šilingo tritaškiais, bet šiandien buvo ne jo diena, pastarasis žaidėjęs per pirmąją susitikimo pusę metęs net 14 tritaškių pataikė tik 2. Aikštės šeimininkų žaidėjas Antanas Lukaševičius paskutinę antrojo kėlinuko sekundę pataikęs dvitaškį nežymiai sumažino savo komandos taškų deficitą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 26:50.

Trečiajame ketvirtyje
"Triobet.com & Etapas" žaidėjai kiek atsipalaidavo ir stengėsi žaisti ne tik efektyviai, bet ir efektingai, deja, tai ne visada pavykdavo. Svečiai dar kiek padidinę savo pranašumą prieš paskutinį kėlinį pirmavo 35 taškais – 43:78.

Nors ketvirtasis ketvirtis tebuvo tik formalumas, tačiau
"Triobet.com & Etapas" ekipa dar padidino savo apsukas, per šį kėlinį pelnydama net 40 taškų ir įveikė priešininkus triuškinančiu rezultatu 52:118.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Evaldas Sparnauskas teigė, jog rungtynės buvo įdomios ir nors varžovai kovėsi, bet jie buvo silpnesni. Treneris buvo patenkintas savo komandos žaidimu ketvirtajame kėlinyje

"Elektrobalt" gretose dvigubą dublį atliko Vytautas Vaškevičius – 12 taškų, 11 atkovotų kamuolių. Laimis Pankevičius pelnė 15 taškų, Mantas Šilingas – 12.

"Triobet.com & Etapas" ekipoje nesustabdomas buvo Aivaras Rutkauskas įmetęs 32 taškus (13/14 dvitaškių) ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Andrius Kuokalas ir Andrius Lengvenis pelnė po 22 taškus, Valdemaro Vainausko sąskaitoje po rungtynių buvo 17 taškų.
Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Virusas" ir atsakomosiose rungtynėse negailėjo "Elektrobalt" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:41 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)"Atleto-2" pergalei prieš "Elektrobalt" šį kartą pratęsimo neprireikė (2006 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 19:07 val.)"Triobet.com & Etapas" kyla į pogrupio viršų (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)