TRIOBET.COM & ETAPAS vs ARV - AUTO (62:80)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno kolegijos sporto salė, Pramonės pr. 22, Kaunas

Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje

Dominykas Jasinskas (ARV-Auto) pasižymintis atkakliu kovingumu bando išimti iš užribio beviltišką kamuolį
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 16:07 val., peržiūros: 3496

Net ir savo namų sienos nepadėjo "Triobet.com & Etapas" komandai iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės. Juos šiandien kapituliuoti privertė galingai sužaidę "ARV – Auto" krepšininkai, kurie po atkaklios ir nervingos kovos šventė pergalę rezultatu 80:62.

Prieš šias rungtynes abi ekipos buvo priskiriamos prie grupės favoritų. „Triobet.com & Etapas“ ekipa buvo iškovojusi tris pergales ir nepralaimėjusi nei sykio, o „ARV –Auto“ komandos sąskaitoje buvo dvi pergalės ir viena nesėkmė.

Rungtynių pradžia žadėjo įnirtingą ir įdomią kovą. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais,sėkmingai žaidė gynyboje. Niekas nenorėjo leisti varžovams atitrūkti. Vistik svečiams buvo pavykę įgyti 6-ių taškų persvarą, tačiau šeimininkai čia pat atstatė pusiausvyrą. Sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą „ARV – Auto“ krepšininkai po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį „Triobet.com & Etapas“ komandos žaidėjai pradėjo spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 24:20. Tačiau tai truko neilgai. Netrukus atsigavo svečiai ir po kelių sėkmingų atakų jau jie buvo priekyje – 35:28. Panašų pranašumą jie išsaugojo ir prieš ilgąją pertrauką.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė. „ARV – Auto“ žaidėjai ir toliau terorizavo šeimininkus. Nesulaikomas buvo Tadas Ališauskas, savo prasiveržimais draskęs priešininkų gynybą. Jis ne tik kad rezultatyviai žaidė, tačiau ir sėkmingai kovojo dėl atšokusio kamuolio tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Prieš ketvirtąjį ketvirtį skirtumas tarp komandų jau buvo pasiekęs 17 taškų ribą.

Jau nieko nelėmusiame paskutiniajame kėlinuke svečiai išsaugojo savo persvarą ir neleido varžovams priartėti nei per tašką. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:62 „ARV – Auto“ komandos naudai.

Tadas Ališauskas buvo nesustabdomas šios dienos varžybose. Jo sąskaitoje 31 taškas, 15 atkovotų kamuolų ir 7 rez. perdavimai ( 44 naud.kfc.). 15 taškų pelnė Paulius Daukantas.

„Triobet.com & Etapas“ ekipoje pasižymėjo Valdemaras Vainauskas, įmetęs 27 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių ( 27 naud.kfc.). 13 taškų ir 7 sugriebtus kamuolius pridėjo Aivaras Rutkauskas.
"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 19:07 val.)Namų sienos padėjo "Triobet.com & Etapas" ekipai iškovoti pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:03 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)