TRIOBET.COM & ETAPAS vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (89:42)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą

Su kamuoliu Aivaras Rutkauskas (Triobet.com & Etapas)
2006 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 4439
Darganą antradienio vakarą, "Triobet.com & Etapas" savo aikštelėje priėmė svečius – "KTK" krepšininkus. Pergalę, triuškinančiu rezultatu 89:42, be didesnio vargo iškovojo "Triobet.com & Etapas". Jau po pirmojo ketvirčio jų persvara siekė 15 taškų.

“Tiobet.com & Etapas“ nuo pat pirmųjų minučių pradėjo demonstruoti savo pranašumą. Išsiveržę į priekį rezultatu 7:0, jie pasiuntė varžovus į nokdauną. Netrukus „KTK“ deficitas išaugo iki 14 taškų. Tik geriau sužaidę paskutinias ketvirčio minutes svečiai neleido priešininkams dar labiau atitrūkti.

Antrajame kėlinyje šeimininkai šiek tiek aprimo. Aikštelėje įsivyravo gynybinio stiliaus žaidimas. Abi ekipos sėkmingiau gynė savo krepšį nei puolė. Vistik ir šiame ketvirtyje stipresni buvo “Tiobet.com & Etapas“ žaidėjai, prieš ilgąją pertrauką padidinę savo atotrūkį iki 18 taškų.

Po pertraukos šeimininkai spurtavo 7:0. Skirtumas tarp komandų jau buvo net 25 taškai. Svečiai nieko negalėjo padaryti prieš galingai rungtyniavusius priešininkus. “Tiobet.com & Etapas“ krepšininkai demonstravo puikų pataikymą, iš vidutinių nuotolių pramesdami vos vieną metimą. Prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė 23 taškai.

Jau nieko nelėmusiame kėlinuke, šeimininkai galutinai sutrypė „KTK“ žaidėjus. Net penkias minutes svečiai niekaip negalėjo pelnyti taškų. Tuo tarpu jų varžovai pelnė 18. „KTK“ krepšininkai darė apmaudžias klaidas, kurias, greitose kontraatakose, taškais paversdavo “Tiobet.com & Etapo“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas – 89:42 šeimininkų naudai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Gužauskis, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių ( 24 naud.kfc.). 15 taškų ir 8 rez. perdavimus prie pergalės pridėjo Aivaras Rutkauskas ( 20 naud.kfc.). 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių Andriaus Lengvenio sąskaitoje ( 28 naud.kfc.).

Svečių ekipoje išsiskyrė Paulius Malinauskas ir Remigijus Motys, atitinkamai pelnę 13 ir 11 taškų.
"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Triobet.com & Etapas" tik po pratęsimo ir dramatiškos pabaigos palaužė "KTK" ekipą (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 19:07 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Triobet.com & Etapas" kyla į pogrupio viršų (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)