TRIOBET.COM & ETAPAS vs ERA+ (98:90)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno kolegijos sporto salė, Pramonės pr. 22, Kaunas

"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale

Dovydas Grukauskas veržiasi pro Donatą Paulauską
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 2568

Labai didelio susidomėjimo susilaukusiose antrose pusfinalio rungtynėse tarp "Triobet.com & Etapas" bei "Eros+" ekipų, pergalę rezultatu 98:90 iškovojo šeimininkai – "Triobet.com & Etapo" krepšininkai. Jie pirmavo nuo pirmų rungtynių minučių, neleisdami varžovams nei karto išsiveržti į priekį. Laimėję serija 2:0, šeimininkai keliauja į "Aukso" lygos finalą, kuriame susigrums su "AIG Life" ir "Bangos energetikos & Diremtos" poros nugalėtoją.

Šeimininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo 6:0, 9:2. Svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą 12:12, tačiau vėliau sekė „Triobet.com & Etapo“ spurtas 15:3 ir po pirmojo kėlinio jie turėjo gan solidžią 12-os taškų persvarą.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau užtikrintai žaidė šeimininkai. Demonstruodami gerą taiklumą jie padidino savo pranašumą iki 20-ties taškų – 42:22. Vistik „Eros+“ žaidėjai net negalvojo pasiduoti ir iki didžiosios pertraukos pradžios sumažino atsilikimą iki 13-os taškų.

Po pertraukos žadimas tapo apylygis. Abi komandos geriau puolė nei gynėsi. Pasižymėjo tiek vienos, tiek kitos ekipos snaiperiai. „Triobet.com & Etapo“ toliašaudžiai pataikė 5 tritaškius iš 7, o svečiai iš 6 bandymų įmetė 3. Kėlinys pasibaigė visiškai lygiu rezultatu 28:28 ir prieš paskutinįjį ketvirtį išliko ta pati 13-os taškų šeimininkų persvara.

Lemiamoje dvikovos dalyje „Era+“ iš paskutiniųjų bandė kibti priešininkams į atlapus. Deja, bet kiekvienas jų mėginimas priartėti buvo „užgesintas“ geru šeimininkų žaidimu. Rungtynių pabaigoje neišlaikė Donato Palausko („Era+“) nervai ir jam buvo skirta techninė pražanga. Sėkmingai užbaigę rungtynes, „Triobet.com & Etapas“ šventė pergalę rezultatu 98:90 ir laimėjęs pusfinalio serija 2:0 iškopė į „Aukso“ lygos finalą.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 9 balus, tuo tarpu „Eros+“ komandos vadovas atsisakė vertinti arbitrus.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Aivaras Rutkauskas, pelnęs 28 taškus ( 24 naud.kfc.). 24 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai Dovydo Grukauskio sąskaitoje ( 32 naud.kfc.).

„Eros+“ gretose Donatas Paulauskas įmetė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių ( 19 naud.kfc.). Leonardas Ivanovas pridėjo 21 tašką ir 10 sugriebtų kamuolių ( 27 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Evaldas Sparnauskis teigė: „Mariui Gužauskiui buvo suteikta galimybė rungtyniauti šiose varžybose, tačiau jis ja nepasinaudojo. Rungtynes jis stebėjo tik kaip žiūrovas. Bet net ir be jo mes sugebėjome laimėti“.Tuo tarpu

„Eros+“ strategas Dainius Palivonas trumpai ir aiškia pasakė: „Apmaudu. Žaidimas visiškai nesiklijavo. Tikrai galėjome ir geriau.

Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Triobet.com - Etapas" įtikinamai įveikė "Virusą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:52 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)"Triobet.com & Etapas" be didesnio vargo iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 16:15 val.)