Akademija vs Advokatų kontora „Konsus“ (73:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Advokatų kontora „Konsus“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 705

Balandžio 2 dieną, 20:40 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos „Akademija“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų tarpusavio ketvirfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 71:85 buvo laimėję „Akademijos“ krepšininkai). Nors Advokatų kontora „Konsus“ komanda susirinko gana išretėjusi, tačiau šį vakarą parodė charakterį, įveikė varžovus ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 73:85 (21:25, 13:20, 19:27, 20:13)

Rungtynes puikiai pradėjo „Akademijos“ krepšininkai, kurie labai lengvai rinko taškus ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet jų žaidime gerokai padaugėjo pražangų, o baudų metimų ir tritaškių dėka Advokatų kontora „Konsus“ greitai sugįžo į rungtynes ir viskas prasidėjo iš naujo. Kurį laiką komandos žaidė lygiai ir antrame kėlinuke, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką Advokatų kontora „Konsus“ sumetė vieną tritaškį po kito ir galiausiai patys nutolo per vienuolikos taškų distanciją 34:45.

Antrą rungtynių dalį Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo su labai gera energija ir ekipa nieko nelaukus dar labiau nutolo, kol skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. „Akademija“ spėjo išmėginti viską ir keitimus, ir pertraukėles, bet komandos gynyba visiškai neveikė iki ketvirtojo kėlinuko pradžios. Lemiamą ketvirtį Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo solidžiai pirmaudami, tačiau ekipa taip vilkino atakas, kad net 6 minutes nesugebėjo pelnyti nei taško. Vis tik ne ką geresnis buvo ir „Akademijos“ komandos puolimas, jiems pavyko priartėti iki 11 taškų, tačiau tai buvo viskas, Advokatų kontora „Konsus“ išlaikė saugią distanciją ir laimėjo susitikimą rezultatu 73:85.

„Akademija“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Akademija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)„GZP“ pergalingai pradėjo A lygos pusfinalio seriją prieš „Akademiją“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos į pusfinalį žengė „Akademija“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„GZP“ išbarstė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:38 val.)