GZP vs Akademija (89:83)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP“ pergalingai pradėjo A lygos pusfinalio seriją prieš „Akademiją“

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 679

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“.

Rungtynės prasidėjo „Akademijos“ naudai, kur nuo pirmųjų minučių perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 6:13). „GZP“ toliau turėjo problemų po savuoju krepšiu, bet ketvirčio pabaigoje pavyko svečiams išlyginti rezultatą. Per likusią minutę „Akademija“ įjungė aukštesnę pavarą bei atstatatė trijų taškų pranašumą ( 21:24). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumoir komandas skyrė tie patys trys taškai – 42:45.

Antrą rungtynių pusę „GZP“ pradėjo kaip iš natų ir pirmą kartą persvėrė rezultatą į savas rankas ir svečiai buvp besivijančių vaidmenyje. TIk kėlinuko pabaigoje „Akademija“ sugebėjo susigrąžinti vieno metimo pranašumą ( 66:70). Lemiamame ketvirtyje įpusėjus kėlinukui rezultatas toliau buvo lygus. LIkus žaisti dvi minutes „GZP“ surengė mini spurtą, kur susikrovė rekordinį pranašumą ( 85:80). Per likusį laiką šeimininkai atsilaikė prieš „Akademija“ šturmą ir „GZP“ po atkaklios kovos įveikė varžovus, rezultatu – 89:83 (21:24, 21:21, 24:25, 23:13)

Po atkaklios kovos į pusfinalį žengė „Akademija“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Akademija“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:04 val.)„GZP“ išbarstė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)„GZP“ po dar vienos atkaklios kovos įveikė „ICE“ ir žengė į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:34 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Akademija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)