Akademija vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (67:58)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:37 val., peržiūros: 787

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko A lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ (9/4) ir svečių teisėmis atvykę BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva (9/4).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva po truputį įgavo pagreitį (10:16). Po minutės pertraukėlės ( „Akademijos“) šeimininkams niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybos ( 12:17). Antrame kėlinyje „Akademija“ mažais žingsniukais sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau svečiai atsakė sėkminga atkarpa. Per likusį laiką BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipai krepšys tarsi užsirišo, o šeimininkai priartėjo iki vieno taško – 31:32.

Po ilgosios pertraukos BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva komandos puolimas ėmė strigti, o „Akademija“ toliau diktavo savo sąlygas ( 45:38). Per likusį laiką abiejų ekipų puolimas sustojo ir šeimininkai pirmavo 8 taškais ( 50:42). Ketvirtame kėlinyje svečiams pagaliau atsirišo krepšys iš tolimos distancijos ir po trijų tritaškių metimų iš eilės komandos skyrė 1 taškas ( 54:53). Vis dėlto, BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipos žaidimas subyrėjo , o „Akademija“ atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 67:58 (12:17, 19:15, 19:10, 17:16)

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys, kalbėjo:

„Laimėjom, laimėjom… Chebra šaunuolė.“

„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:41 val.)