„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)1042,50
2Vytautas Kamarūnas (Menų kambarys ‒ BC „Rhino“, Įmonių lyga)832,67
3Valentinas Gadliauskas (Autobroliai ‒ Arko, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)661,00
4Virgilijus Želvys (SDG & Gym+ & Volinta Group, Įmonių lyga)531,67
5Vytautas Bunikis (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)570,71
6Dovydas Nemeikša (GZP, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)560,83
7Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)541,25
8Antanas Kilas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)541,25
9Matas Stankūnas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)580,63
10Adas Mikučionis (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)560,83
11Ernestas Puzaras (ICE, C lyga)541,25
12Tomas Stoškus (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)460,67
13Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)431,33
14Gytis Mikėnas (Kauno Rami, C lyga)450,80
15Ervinas Černis (Adma, Įmonių lyga)422,00
16Eimantas Keleris (Gatvės vaikai, C lyga)431,33
17Tadas Ambraziejus (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)441,00
18Tomas Stankevičius (KM „Žalgiris“ 2005, C lyga)441,00
19Elvinas Kaluginas (Sporto garantas, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)460,67
20Andrius Rupeika (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)431,33
21Andrius Raila (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)441,00
22Algirdas Jaras (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)441,00
23Kipras Sirtautas (BC „Game On“, C lyga)441,00
24Linas Macijauskas (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)480,50
25Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)441,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Laurynas Vilius (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3866,33
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3147,75
3Raimondas Baliūnas (Remza, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2947,25
4Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2746,75
5Gytis Vitkauskas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)2755,40
6Vitalij Nicin (DK-Team, C lyga)2655,20
7Arsenii Kolobov (Україна, Draugiškos rungtynės)2454,80
8Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)2454,80
9Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2345,75
10Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2363,83
11Adas Mikučionis (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2263,67
12Domas Jankauskas (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2263,67
13Ernestas Puzaras (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2282,75
14Rimas Petraška (Valpainiai, C lyga)2145,25
15Deividas Prieskienis (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, C lyga)2145,25
16Vytautas Merkelis (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2145,25
17Mykyta Kobylinskyi (Україна, Draugiškos rungtynės)2154,20
18Lukas Martinkus (ICE, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2154,20
19Vidmantas Pavilionis (Remza, Įmonių lyga)2036,67
20Tomas Vaitkus (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)2045,00
21Laurynas Vilius (Ariogalos „Urta“, C lyga)2045,00
22Martynas Švelnys (Ariogalos „Urta“, C lyga)1929,50
23Rolandas Petrauskas (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)1944,75
24Deividas Prieskienis (Promatik, Įmonių lyga)1944,75
25Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)1953,80

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Artūras Dzekunskas (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, C lyga)221,00
2Saulius Grėbliauskas (Eldažnis & Limobus.lt, C lyga)230,67
3Mantas Vilimas (Vilmista, Įmonių lyga)230,67
4Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)240,50
5Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)250,40
6Donatas Pocevičius (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)250,40
7Edvinas Gramauskas (Klausučių alaus darykla, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)250,40

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Žilvinas Akelis (DK-Team, C lyga)5 (129 min.)5
2Danielius Štuikys (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)5 (29 min.)5
3Eligijus Jocys (Rimo & Patikima linija, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)4 (66 min.)4
4Egidijus Tamulynas (Kauno švara, C lyga)4 (31 min.)4
5Aivaras Duoba (Alta transportas, C lyga)3 (63 min.)3
6Rimas Bakanauskas (Ariogala, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (60 min.)5
7Pijus Imbrasas (Donelaičio, Įmonių lyga)3 (52 min.)3
8Gintaras Žižys (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)3 (45 min.)3
9Tautas Bergelis (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (35 min.)7
10Deimantas Dadurka (BC „Rhino“, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (34 min.)4
11Mantas Valatkevičius (KSM '93 ‒ Bulvaras, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (31 min.)4
12Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, C lyga)3 (29 min.)4
13Edvinas Kvilys (Lemora & Minaltra, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (28 min.)7
14Nerijus Aranauskas (Adma, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (27 min.)4
15Laurynas Jarašius (R2P Sport, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)3 (25 min.)7
16Mantas Semėnas (GZP, B lyga)3 (24 min.)3
17Laurynas Bunys (Lietuvos sporto universitetas, B lyga)3 (22 min.)4
18Edgaras Paščiukas (Skroblų alėja, C lyga)3 (20 min.)3
19Vaidas Pėstininkas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3 (11 min.)4
20Eimantas Vainiūnas (Menų kambarys ‒ BC „Rhino“, Įmonių lyga)3 (11 min.)3
21Pijus Imbrasas (MB „Užveža“, C lyga)2 (48 min.)2
22Ugnius Drulia (Adma, Įmonių lyga)2 (43 min.)2
23Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2 (42 min.)4
24Giedrius Džiaugys (Kauno Rami, „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021)2 (41 min.)3
25Simonas Ramanauskas (Autobroliai ‒ Arko, C lyga)2 (39 min.)4
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu