Šilainiai vs Sporto manija (62:76)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šilainiai“ antroje pusėje nusileido „Sporto manija“ (62:76)

2019 lapkričio 02 d., Šeštadienis, 02:18 val., peržiūros: 814

2019 spalio 31 d., Ketvirtadienį, įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Šilainiai“ ir svečiai „Sporto manija“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai (11:11), abi komandos demonstravo greitą krepšinį, nepaisant trumpo atsarginio suolelio (24:22).

Antrajame kėlinyje svečių komandos žaidėjas T.Lukauskas pataikė porą tolimų metimų, kas leido „Sporto manija“ išsiveršti į priekį prieš ilgąją pertrauką rezultatu (35:41).

Trečiajame kėlinyje prisijungus „Sporto manijos“ lyderiui A. Lencevičiui buvo inicijuotas spurtas, kuris leido pabėgti dviženkliu skirtumu (41:59).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams nepavyko spurtuoti ir „Sporto manija komanda iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 62:76 (24:22, 11:19, 6:18, 21:17).

„Sporto manija“ komandos treneris Modestas Vaškūnas:

Labai smagu, gausiai susirinkome, ko nebuvo prieš tai, tas ir pasimatė rezultate.

„30+“ lygos pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo „Sporto Manija“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 17:32 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „UNO“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos įveikė „KTU“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Siusk.lt“ antroje rungtynių pusėje pademonstravo geležinę gynybą ir įveikė „Šilainius“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)Antroje pusėje puolime užstrigęs „Dumblas“ pripažino „Sporto manijos“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sporto manija“ įveikė „ Night Club Basement“ ekipą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:07 val.)Šilainiai be didesnių problemų susitvarkė su Dumblo krepšininkais (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:11 val.)Lemiamą ketvirtį triuškinamai laimėjusi „Sporto manija“ pavogė pergalę iš „Šilainių“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45) (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:58 val.)