Dumblas vs Sporto manija (45:97)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 rugsėjo 16 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto manija“ sutriuškino „Dumblą“ (97:45)

2020 rugsėjo 16 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 870

Trečiadienio vakarą, Rugsėjo 16 d., Kauno technikos profesinio mokymo centre buvo sužaistos 30+ lygos rungtynės tarp „Dumblas“ ir „Sporto manija“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tolimais metimais (6:6), tačiau įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė „Sporto manijos“ krepšininkai, o likus kiek mažiau nei 3 minutėm surengė spurtą ir užbaigė pirmąjį ketvirtį 16 taškų pranašumu – 10:26.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau sėkmingai atakavo varžovų krepšį. Įpusėjus antrajam kėliniui „Sporto manijos“ krepšininkai susikrovė 26 taškų pranašumą (14:40), o pirmąją rungtynių pusę svečiai užbaigė – 22:50.

Po ilgosios pertraukos "Dumblo" krepšininkai toliau klimpo gynyboje bei puolime, o trečiajame ketvirtyje taškus rinko vos 2 krepšininkai. Rezultatas po trečiojo kėlinio – 32:69.

Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai, „Sporto manijos“ krepšininkai sužaidė rezultatyviausią kėlinį ir padidino pergalingą persvarą net iki 52 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas – 45:97 (10:26, 12:24, 10:19, 13:28).

„Sporto manijos“ treneris A. Pelš:

Gerai kolektyvas pataikė, varžovai nespėjo su mūsų greitomis atakomis, gerai užbėgom ir to pasėkoje pasiekėme tokį rezultatą.

Vaidotas Stankevičius

„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Sporto manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Dumblo“ krepšininkais (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo su „Siusk.lt“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ užtikrintai žengė į finalą (2020 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 15:17 val.)„Sporto manija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Sporto manija“ atsigavo antrajame ketvertį ir iškovojo pergalę (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Sporto manija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Night Club Basement“ krepšininkus (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „UNO“ ir keliauja į pusfinalį (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:38 val.)