Šilainiai vs DNC prekyba (79:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 815

Sekmadienį, Sausio 5 dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybės tarp šeimininkų: „Šilainiai“ bei svečių- „DNC prekyba“. Atkaklioje kovoje, pergalę šventė „DNC prekyba“, rezultatu:79:82 (20:21, 30:20, 12:24, 17:17).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasekoje, skirtumas tarp komandų, po pirmųjų dešimties minučių buvo mininimalus: 20:21. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams.Geras dvitaškių pataikymas 10/12 (83.3%), leido „Šilainiai“ krepšininkams po dvidešimties minučių turėti devyniu taškų pranašumą: 50:41.

Trečiajame kėlinyje „DNC prekyba“ krepšininkai neketino pasiduoti. Geras A. Gedmino ir K. Meiliūno žaidimas leido prisivyti varžovus bei persverti rezultatą: 62:65. Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova. Nei viena komanda nenorėjo pralaimėti. Tačiau geresnę koncentraciją rungtynių gale pademonstravę svečiai, šventė sunkią pergalę, rezultatu:79:82.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:55 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „DNC prekyba“ palaužė „UNO“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 00:34 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 20:31 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)Lemiamą ketvirtį triuškinamai laimėjusi „Sporto manija“ pavogė pergalę iš „Šilainių“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Dumblas“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:36 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)