UNO vs DNC prekyba (88:94)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94)

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 00:05 val., peržiūros: 740

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „UNO“ ir svečiai „DNC prekyba“.

Rungtynes prasidėjo apylygiai, komandos keitėsi taikliais metimais. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiai spurtavo ir susikrovė 9 taškų pranašumą (16:25).

Antrąjame kėlinyje, „DNC prekyba“ buvo susikrovę ir dviženklį skirtumą, tačiau „UNO“ taikliais tolimais metimais sugebėjo prisivyti varžovus ir prieš ilgąją pertrauką buvo fiksuotas tik 6 taškų deficitas (38:44).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ne tik, kad pasivijo varžovus, tačiau ir buvo išsiveržę į priekį 52:51. Tačiau šeimininkai greit susigrąžino pranašumą į savo rankas ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas tapo jų naudai (58:61).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai užtikrintai laikė pranašumą savo rankose kol emocijos nepaimė viršaus. Tris kartus, už kalbas, techninių pražangų gavę „DNC prekybos“ krepšininkai tiesiog padovanojo šansą šeimininkams išplėšti pergalę. Visgi „UNO“ krepšininkų metimas skriejo pro šalį ir dar padaryta bauda galėjo lemti svečių pergalę, tačiau G. Jevstignejevo pramestos abi baudos lėmė, kad komandos turės žaisti prątesimą (77:77)

Prątesime ir toliau vyko atkakli kova, tačiau paskutinėmis sekundėmis užtikrinčiau sužaidė „DNC prekyba“ komanda, kurie ir šventė ypač sunkią pergalę rezultatu 88:94 (16:25, 22:19, 20:17, 19:16, 11:17)

„DNC prekyba“ komandos žaidėjas D.Budginas:

Įdomios varžybos, pergalę lėmė susitvarkymas su nervais ir teisėjų sprendimais.

„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)„UNO“ gana lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 16:27 val.)Lyderių dvikovoje pergalę iškovojo „DNC prekyba“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 22:43 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Siųsk.lt“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 21:43 val.)„30+“ lygos pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo „Sporto Manija“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 17:32 val.)30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:55 val.)