Agentus vs Šernai (66:64)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 19:08 val., peržiūros: 905

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“(2/1) ir svečių teisėmis atvykę „Šernai“(1/2).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, vyko daug broko abejose pusėse. Kiekvienas taškas buvo aukso vertės ir „Šernai“ pirmavo dviems taškais ( 11:13). Antrame kėlinyje abi komandos įjungė aukštesnes pavaras , kur po ilgos kovos „Agentus“ sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas – 25:24.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp komandų vyko atkakli kova ir „Šernai“ lipo varžovams ant kulnų, o pataiklos E.Mincės tritaškio metimo rezultatas tapo lygus ( 36:36). Po minutės pertraukėlės („Agentus“) šeimininkai smeigė tritaškus metimus, kur tolo nuo varžovų. Vis dėlto, „Šernai“ ketvirčio pabaigoje atsakė spurtu ir skirtumą sumažino iki keturių taškų ( 49:45). Ketvirtame kėlinyje „Šernams“ toliau niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas, o „Agentus“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 66:64 (11:13, 14:11, 24:21, 17:19)

Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)A. Gedmino tolimi metimai varė į neviltį „Šernus“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:22 val.)