LSMU vs Šilainiai (53:87)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 578

Vasario 24 dieną, 18:15 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "LSMU" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje "Šilainiai" sugebėjo pasiekti solidų pranašumą, tad po ilgosios pertraukos jiems beliko sutvarkyti formalumus ir užtikrinta pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 53:87 (13:19, 11:20, 16:21, 13:27).

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, bet "Šilainiai" dar pirmojo kėlinuko metu sužaidė puikią atkarpą ir nutolo per maždaug šešių taškų atstumą. Tačiau "LSMU" komandos žaidimas ir toliau strigo, komanda nesusitvakė puldama, dažnai klydo ir leido varžovams rinkti taškus greitomis atakomis. Galiausiai skirtumas perkopė ir dešimties taškų ribą, o ilgoji pertrauka prasidėjo jau labai solidžiai pirmaujant "Šilainiams" 24:39.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai visiškai nustojo žaisti gynyboje, "Šilainiai" ne kartą rinko taškus būdami visiškai laisvi, o bet kokia intriga išnyko. Komandos suprato, kad rungtynių likimas jau aiškus, tad abi pusės tiesiog stengėsi išlaukti susitikimo pabaigos. Finalinis švilpukas nuskambėjo "Šilainiams“ pasiekus pergalę didžiuliu skirtumu 53:87.

„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)