Sporto manija vs Baltic Transline (93:83)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą

2019 sausio 15 d., Antradienis, 23:27 val., peržiūros: 620

Antradienį, sausio 15 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės komandų „Sporto Manijos“ bei svečių „Baltic Transline“.

Varžybos prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti toliau nei per poros metimų atstumą. Šeimininkai pelnė pirmuosius taškus, vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „ Baltic Translines“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką jie nepelnė nė taško, o „Sporto Manija“ surengė spurtą , kuris leido jiems įgyti pranašumą po pirmųjų dešimties minučių – 22:18.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo svečių komandą, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė kelias greitas atakas ir taip padidino savo pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 43:37.

Trečiąjį ketvertį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečių ekipa pelnė 7-ą taškų be atsako ir rezultatą išlygino. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Sporto Manija“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo - 70:66.

Lemiamą ketvertį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie vėl pasivijo priešininkus. Tuomet „Sporto Manija“ surengia kelias greitas atakas ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 4 taškai. Bet „Sporto Manija“ vėl pradėjo spausti savo varžovus, buvo pataikyti keli tolimi metimai, kas ir atnešė jiems vaisių. Jie laimėjo atkarpą 8:0 ir tokiu būdu įrodė savo pranašumą šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 93:83.

„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 21:30 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)