Sporto manija vs Kauno savivaldybė & Policija (96:65)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 787

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių ketvirtfinalip rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manija“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno savivaldybė & Policija“. Pirmajame susitikime „Kauno savivaldybė & Policija“ tik po atkaklios kovos įveikė varžovus.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Sporto manija“ , o svečiam sunkiai sekėsi rinkti taškus, kur sužaidus pusę ketvirčio pelnė tik du taškus ( 10:2). Vis dėlto, „Kauno savivaldybė & Policija“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir komandas skyrė tik keturi taškai ( 16:12). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai pademonstravo puikų pataikymą, kur pasiekė rekordinį pranašumą – 34:26.

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybė & Policija“ toliau niekaip neišlipo iš duobės ir gavo „sausą“ atkarpą 10:0 ir po kelių minučių komandas skyrė 20 taškų. Svečiams pavyko sugrįžti į žaidimą, tačiau ketvirčio pabaigoje „Sporto manija“ atstatė turėtą pranašumą ( 63:46). Lemiamame kėlinyje „Sporto manija“ toliau demonstravo užtikrintą puolimą ir su kaupu atsirevanšavo varžovams, rezultatu – 96:65 (16:12, 18:14, 29:20, 33:19)

„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)