Agentus vs Dumblas (59:73)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 17:55 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73)

2019 sausio 10 d., Ketvirtadienis, 19:44 val., peržiūros: 692

2019 sausio 10 d., Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Agentus“ ir svečiai „Dumblas“.

Rungtynių pradžioje „Agentus“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo (13:8). Kėlinuko antroje pusėje šeimininkai išlaikė kelių taškų pranašumą – (18:15).

Antrajame kėlinyje svečiai perlaužė rezultatą ir jau pirmavo (19:24). Kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigė „Dumblas“ ir padidino pranašumą iki 6 taškų (29:35).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą (40:40). Visgi „Dumbas“ surengė spurtą kurio deka po trijų kėlinių pranašumas jau buvo dviženklis (48:59).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams nepavyko sumažinti atsilikimo, tik 11 taškų ketvirtajame kėlinyje sukrapštę „Agentus“ nusileido svečiams rezultatu 59:73 (18:15, 11:20, 19:24, 11:14)

„Dumbas“ komandos žaidėjas D.Maciulevičius:
Sužaidėme protingiau nei visas kitas varžybas prieš tai, kaip ir galėdavom laimėt, bet vis paskubėdavom, gaudavom greitų atakų ir pralaimėdavome, šiandien tokiu skubotų metimų buvo mažiau, išsimesdavome geresnius metimus, juos pataikėme, dėl to ir laimėjome.

„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:45 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)