Baltic Transline vs Siusk.lt (61:77)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 741

Sausio 6 dieną, sekmadienį, Rindaugų pgr. m-klos sporto salėje, buvo sužaistos „30+“ lygos , „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Siųsk.lt“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje šeimininkai sugebėjo nutolti per dviženklį atstumą, tačiau antroje dalyje ilgesnį suolelį ir daugiau patirties sukaupę varžovai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo įtikinamą pergalę – 61:77 (21:16, 18:16, 9:27, 13:18).

Rungtynės prasidėjo gana intensyviai ir gana lygiai, abi komandos viena po kitos sėkmingai rinko taškus, tačiau paskutinę minutė du tolimus metimai pataikę šeimininkai šiek tiek atitrūko – 21:16. Antrąjį ketvirtį šeimininkai spurtu 13:0 ir susikrovė dviženklę persvarą, tačiau ją išlaikė neilgai. Nors svečiai ir bandė kuo greičiau pasivyti varžovus, bet po dviejų kėlinių „Baltic Transline“ buvo priekyje – 39:32.

Antroje rungtynių pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo mažinti deficitą, kuris sužaidus šešias minutes buvo tik taškas, o po trečiojo ketvirčio komandas skyrė jau dviženklė „Siųsk.lt“ komandos persvara – 48:59. Panaši distancija tarp ekipų išsilaikė ir per likusį laiką, šeimininkams nebeužteko jėgų rungtynių pabaigoje atsitiesti. Praktiškai penkiese visas rungtynes žaidę šeimininkai turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 61:77 (21:16, 18:16, 9:27, 13:18).

„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Sporto manija“ komandos pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)