Šernai vs Šilainiai (83:68)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą

2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 818

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Šernai“ ir svečių teisėmis atvykę „Šilainiai“.

Rungtynėsužtikrinčiau pradėjo „Šernai“, kur greitai atitrūko nuo varžovų. „Šilainiams“ niekaip nepavyko stabdyti uraganinio varžovų puolimo,o šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (32:17). Antrame ketvirtyje „Šernai“ toliau demonstravo puikų pataikymą iš tritaškio zonos ir varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę – 57:30

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ pradėjo demonstruoti visai kitokį žaidimą, kur su kiekviena minute mažino skirtumą. „Šernai“ įkrito į duobę tiek puolime, tiek gynyboje ir komandas skyrė 12 taškų ( 68:56). Ketvirtame kėlinyje svečiai kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Šernai“ atsilaikė prieš varžovus, kur išsaugojo dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 83:68

„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)„Sporto manija“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir keliauja į finalą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)