Kauno savivaldybė & Policija vs Šilainiai (85:92)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:07 val., peržiūros: 476

Vasario 17 d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno savivaldybė & Policija“ (9/2) ir svečiai – „Šilainiai“ (8/5).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, pirmaujanti ekipa keitėsi beveik po kiekvienos atakos, tačiau kėlinio pabaigoje po A. Knezio ir R. Stirbio tritaškių „Šilainiai“ surengė mažą spurtą, po kurio buvo priekyje 17:26.

Antrajame kėlinuke po A. Knezio aštuonių taškų iš eilės svečiai dar labiau nutolo – 21:34. Visgi, T. Grigalevičiaus ir M. Patašiaus dueto sėkmingas žaidimas priartino „Kauno savivaldybę & Policiją“ iki 30:36. Tačiau kėlinuko pabaiga ir vėl priklausė „Šilainiams“, kurie iki kėlinio pabaigos sugebėjo vėl atstatyti dviženklę persvarą – 38:50.

Trečiame ketvirtyje abi ekipos sunkiai rinko taškus, bet greičiau atsigavę „Šilainiai“ po dviejų V. Kapočiaus tolimų šūvių įtvirtino savo ekipos persvarą – 42:62. Bet šeimininkai nepasidavė ir iki kėlinio pabaigos šiek tiek apmažino savo turimą deficitą – 53:67.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai pabandė grįžti į rungtynes ir po M. Patašiaus bei T. Grigalevičiaus metimų priartėjo iki 63:71. Ir toliau sėkmingai žaidęs šis duetas likus trims minutėms sumažino skirtumą iki minimumo – 74:75. Visgi, tada N.Urbanavičius patraukė į priekį svečius, kurie ir laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 85:92 (17:26, 21:24, 15:17, 32:25).

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)