Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija (61:88)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį

2019 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 601

Ketvirtadienį Kausto sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių lemiamos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Sporto manija“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis atitrūko nuo šeimininkų. ( 5:11). „Kauno savivaldybė & Policija“ toliau strigo gynyboje ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę.Po pertraukėlės svečiai išlaikė dviženklį pranašumą, T.Grigalevičius ir M.Patašius šaudė tuščiais šoviniais ( 15:25). Antrame ketvirtyje šeimininkai niekaip neatrado savojo žaidimo, o „Sporto manija“ draskė varžovų gynybą aštriais prasiveržimais. Per likusį laiką „Sporto manija“ įrodinėjo, kad jie yra verti pergalė ir prieš pertrauką komandas skyrė 18 taškų – 26:44.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje vaizdas nepasikeitė. „Sporto manija“ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ( 26:53). Vis dėlto, „Kauno savivaldybė & Policija“ pavyko pademonstruoti charakterį ir atžaidė skirtumą iki 14 taškų ( 46:60). Lemiamame kėlinyje „Sporto manija“ įjungė aukštesnę pavarą, kur kėlinuko pradžioje sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 61:88 (15:25, 11:19, 20:16, 15:28)

„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)