Kauno savivaldybė & Policija vs LSMU (58:55)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“

2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 663

Pirmadienį, kovo 11 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių, antrojo etapo rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „LSMU“. Negausiai į rungtynes susirinkusios komandos kovojo gana apylygiai ir rungtynių nugalėtojas išaiškėjo tik lemiamu metu.

Į rungtynes komandos susirinko negausiai ir rungtynių pradžioje komandos rezultatyvumu nespindėjo. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė – komandos ir toliau nemažai prametė ir neišvengė broko, svečiai turėjo minimalų pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:11. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir įgijo šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet „Kauno savivaldybė & Policija“ laimėjo atkarpą 8:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:24.

Trečiąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavę „LSMU“ pelnė septynis taškus be atsako ir atstatė „status quo“. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:38. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau laikė pranašumą savo rankose, tačiau kėlinukui įpusėjus, lemiamą šturmą pradėjo „LSMU“ ekipa ir likus žaisti dvi su puse minutės, jau turėjo dviejų taškų pranašumą savo rankose. Likus žaisti pusę minutės, rezultatas tarp komandų buvo lygus. Visgi, „Kauno savivaldybė & Policija“ dėjo lemiamą tašką šiose rungtynėse, kuomet G.Rūkas smeigė tolimą metimą, kuris ir buvo pergalingas. Galutinis rungtynių rezultatas 58:55.

„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)