Kauno savivaldybė & Policija vs Baltic Transline (105:66)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 786

Sekmadienio pavakarę „Kaustos“ sporto salėje vyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno savivaldybė & Policija“ su „Baltic Transline“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje atitrūkę aikštės šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimų. Sužaidus 6 minutes, po M. Leščinsko („Baltic Transline“) taiklaus dvitaškio rezultatas buvo lygus – 17:17. Tačiau po to sužaista atkarpa 11:2 leido „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkams kiek atitrūkti. Pasibaigus kėliniui – 28:19.

Antrasis kėlinys jau priklausė šeimininkams. Vedami T. Grigalevičiaus, jie vis tolo nuo varžovų. Nors oponentų gretose A.Keršis tolimais šūviais stengėsi mažinti atsilikimą, tai nesutrukdė įpusėjus kėliniui „Kauno savivaldybė & Policija“ komandai pasiekti 20 taškų pranašumą (50:30). Prieš ilgąją pertrauką – 56:37.

Krepšininkams pailsėjus, situacija aikštėje per daug nesikeitė. Šeimininkams žaidimas ėjosi puikiai. Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui, jie pelnė 9 taškus be atsako. Tai netrukus leido pasiekti ir 30 taškų pranašumą (74:44). Bet tai nebuvo pabaiga. Kėlinys baigėsi rezultatui esant – 82:52.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, nes visiems rungtynių baigtis jau buvo aiški. Laisvai aikštėje judėję šeimininkai nesuteikė progos varžovams nei kiek priartėti. „Kauno savivaldybė & Policija“ nugalėjo varžovus įspūdingu rezultatu 105:66.

G. Rūko („Kauno savivaldybė & Policija“) komentaras:
„Šiandien gerai sekėsi tai, kas mums paprastai nesiseka. Su kamuoliais neblogai susitvarkėm. Jeigu mes galėtumėm dažniau gerai susitvarkyt, tai gal ir kitose rungtynėse mums sektųsi geriau.“

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)