Baltic Transline vs Šernai (72:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 23:08 val., peržiūros: 640

Sekmadienio vakarą Ringauduose 30+ lygos varžybose jėgas surėmė šeimininkai Baltic Transline bei svečiai Šernai. Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po L.Kalėda dvitaškio pirmavo 0:5. Nerezultatyvios rungtynės tęsėsi, o įpusėjus pirmam ketvirčiui šeimininkai švelnino santykį iki 4:5. Per likusį laiką komandoms atsirišo krepšiai ir pirmąjį ketvirtį jos užbaigė 13:17 pirmaujant Šernai komandai. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Baltic Transline pirmiausia K.Kaupas sėkmingo žaidimo puolime dėka persvėrė rezultatą savo naudai, o vėliau komandinėmis pastangomis taip „įsisiautėjo“, jog kėlinukui einant į pabaigą nuolat didino skirtumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo jau dviženkle persvara 40:28.

Trečiajame ketvirtyje svečiai greičiausiai turėjo kibt į atlapus norint perlaužti varžybas savo naudai, tačiau ir toliau dviženklį pranašumą išlaikydami šeimininkai laikė viską savo rankose.Dižiąją kėlinuko dalį dviženklį pranašumą išlaikydami Baltic Transline vyrai nuolat pirmavo iki pat kėlinuko galo, kai mažą blyksnį puolime parodė svečių žaidėjas P.Juchnevičius po kurio tritaškio prieš lemiamą ketvirtį taškų deficitas tarp komandų ištirpo iki 47:54. Intrigą žadėjęs paskutinis ketvirtis nenuvylė, nors sužaidus 2 minutes Baltic Transline po J.Ulanovas dvitaškio pirmavo 60:49, tačiau intriga grįžo. Susikaupę Šernai suagresyvino ginybą, tačiau ne visai apgalvoti veiksmai puolime neleido išlyginti rezultato. Negano to 4 netaiklūs L.Kalėda baudų metimai visiškai braukė likusius šansus nugalėti. Atkaklus susitikimas baigėsi 72:63 Baltic Transline pergale.

Po rungtynių Baltic Transline komanda nedaugžodžiavo : džiaugiamės, svarbi graži pergalė.

,,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Julijanava“ komandai nepavyko pasipriešinti „Šernai“ komandai (2018 lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:41 val.)Puikus pirmasis kėlinukas nulėmė „Šernų“ pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:05 val.)