Sporto manija vs Šilainiai (52:67)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 15:45 val., peržiūros: 658

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manijos“ (0/5) ir svečių teisėmis atvykę „Šilainių“ (1/2) krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo dviemN. Urbanavičiaus tritaškiai, tačiau labai greitai R. Babilevo metimai leido „Sporto manijai“ įsiveržti į priekį 6:7. Toliau kėlinukas klostėsi apylygiai ir rezultatas jam pasibaigus buvo 15:15.

Antrajame ketvirtyje abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau greičiau kelius link varžovų krepšio rado svečiai, kurie po antrojo kėlinuko buvo įgiję septynių taškų persvarą – 31:24.

Trečiajame kėlinuke M.Vaškūnas metė vieną netikslų tolimą metimą po kito, o tuo pasinaudoję „Šilainių“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, U. Drulios metimai leido „Sporto manijos“ ekipai priartėti – 33:40.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų tritaškiais, kurie leido atkurti rungtynėse intrigą – 47:48. Bet tada du kartus paeiliui suklydo M.Neščiokas, svečiai šias klaidas pavertė lengvais taškais ir pabėgo. Galutinis susitikimo rezultatas 52:67 (15:15, 9:16, 9:9, 19:27).

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Sporto manija“ komandos pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„Dumblas“ turėjo lengvą treniruotę su „Sporto manija“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:30 val.)„LSMU“ lengvai įveikė „Sporto manija“ (96:59) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)