Kauno savivaldybė & Policija vs Makroflex ‒ KTU Plienas (60:74)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1521

Lapkričio 20 dieną Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ priemė svečius „Makroflex – KTU Plieno“ komandą. „Kauno savivaldybė & Policija“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o „Makroflex – KTU Plienas“ buvo iškovoję tris pergales ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (2:0). Netrukus taškų sąskaitą atidarė ir „Makroflex – KTU Plieno“ komanda. Svečiai pelnė 12 taškų be atsako, po kurių pirmavo rezultatu 2:12. Penktą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (4:12). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (11:21).

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Makroflex – KTU Plieno“ komanda (11:25). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (13:25). Netrukus šeimininkų puolimas užstrigo, o „Makroflex – KTU Plieno“ komanda pelnė 10 taškų be atsako (13:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo svečiai, kurie padidino pranašumą iki 24 taškų (17:41).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 22 taškai (25:47). Penktą minutę spurtą pradėjo „Kauno savivaldybė & Policija“, kurio metu aštuonis taškus be atsako pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (33:47). „Makroflex – KTU Plieno“ komanda paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dar vieną tritaškį pataikė šeimininkai (36:47). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (41:54).

Pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Po jų komandas skyrė 12 taškų (46:58). Netrukus svečiai padidino persvarą penkiais taškais (46:63). Taiklių tritaškių dėka „Kauno savivaldybė & Policija“ aštuntą minutę sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (57:65). „Makroflex – KTU Plienas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos devynis taškus be atsako pelnė svečiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 60:74. „Makroflex – KTU Plienas“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Kauno savivaldybė & Policija“ pralaimėjo antrą kartą.

„Makroflex – KTU Plieno“ treneris L.Narmontas: „Šiandien matėte dvi skirtingas rungtynių puses. Pirmoje pusėje įgijome 24 taškų pranašumą, o ketvirtame kėlinyje vėl į kovą įsivėlėme. Atsipalaidavome manau, pradėjome į gynybą nebegrįžti. Likus dviem minutėm paprašėme minutės pertraukėlės, susėdome, pasitarėme, įmetėme kelis taškus, tritaškį, apsigynėme ir užbaigėme. Tokias rungtynes norėtųsi ramiau pabaigti, be intrigos. Šį sekmadienio vakarą tik šešiese susirinkome.“

Kauno savivaldybė & Policija: Mindaugas Kvedaras – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Giedrius Klimavičius – 21 tšk., Gytis Rūkas – 9 tšk.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Donatas Rimkevičius – 16 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd.), Nerijus Dirsė – 16 tšk., Sergej Korolkov – 13 tšk. (10 atk. kam.), Kęstutis Kažanis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)